Novinky a akce

Tak jsme se dočkali. Vše se nám už podařilo vyřešit. Úřady byly vstřícné, prodejna je hotova. Ještě vyřešíme směrovky, nějaké poutače k silnici a už to bude stoprocentní. Od příštího týdne nás můžete navštěvovat od 14:30 - 18:00. Těšíme se na Vás.

Momentálně pracujeme na nové provozovně, která se bude nacházet na adrese Jakubov u Mor. Budějovic 202. Ještě nás čekají nějaké malé přestavby a pak komunikace s úřady. Pokud ovšem budete chtít nakoupit, klidně volejte 608 439 204.

Už jste u nás jistě zahlédli novinku na čepele hokejek Specter Tape. Někteří už s ní mají pozitivní zkušenosti. Nabízíme Vám vlastní potisk těchto pásek. Pokud by jste chtěli mít například stejný potisk v týmu, teď je ideální čas. Minimální množství pro vlastní potisk je 10ks. Vyrábí se ve velikostech JR (do 12let) a SR (nad 12 let).

Slevy

05.03.2019

Sezóna pomalu končí, tak jsme se rozhodli slevnit skladové zásoby bruslí hokejek a hokejové výstroje.
Hokejky a brusle -15% a ostatní výstroj -20%.
Slevy platí pro neslevněné zboží. Slevy budou platit do konce července.

Chtěli bychom Vás informovat o velmi důležité změně: od dubna přesouváme prodejnu na novou adresu - Jakubov u Mor. Budějovic 202.

Platba kartou

09.01.2019

Konečně se nám podařilo spustit platbu kartou, takže od teď k nám můžete bez peněz (v peněžence).

Nyní u nás můžete zakoupit novou revoluční pásku Specter hockey Tape. Pásku zkouší i hráči nejvyšších světových souteží. Cena 249Kč.

Do vyprodání zásob platí sleva 10% - 20% na označené zboží od značky Warrior.