Novinky a akce

Poděkování

03.10.2019

děkujeme, že jste nám zachovali přízeň i na naší nové adrese. Snažíme se Vám ji vrátit jak cestou dostupnosti zboží, tak souvisejícími službami, např. tím, že brusle Vám ve většině případů nabrousíme na počkání.

Tak jsme se dočkali. Vše se nám už podařilo vyřešit. Úřady byly vstřícné, prodejna je hotova. Ještě vyřešíme směrovky, nějaké poutače k silnici a už to bude stoprocentní. Od příštího týdne nás můžete navštěvovat od 14:30 - 18:00. Těšíme se na Vás.

Momentálně pracujeme na nové provozovně, která se bude nacházet na adrese Jakubov u Mor. Budějovic 202. Ještě nás čekají nějaké malé přestavby a pak komunikace s úřady. Pokud ovšem budete chtít nakoupit, klidně volejte 608 439 204.

Už jste u nás jistě zahlédli novinku na čepele hokejek Specter Tape. Někteří už s ní mají pozitivní zkušenosti. Nabízíme Vám vlastní potisk těchto pásek. Pokud by jste chtěli mít například stejný potisk v týmu, teď je ideální čas. Minimální množství pro vlastní potisk je 10ks. Vyrábí se ve velikostech JR (do 12let) a SR (nad 12 let).

Slevy

05.03.2019

Sezóna pomalu končí, tak jsme se rozhodli slevnit skladové zásoby bruslí hokejek a hokejové výstroje.
Hokejky a brusle -15% a ostatní výstroj -20%.
Slevy platí pro neslevněné zboží. Slevy budou platit do konce července.

Chtěli bychom Vás informovat o velmi důležité změně: od dubna přesouváme prodejnu na novou adresu - Jakubov u Mor. Budějovic 202.

Platba kartou

09.01.2019

Konečně se nám podařilo spustit platbu kartou, takže od teď k nám můžete bez peněz (v peněžence).

Nyní u nás můžete zakoupit novou revoluční pásku Specter hockey Tape. Pásku zkouší i hráči nejvyšších světových souteží. Cena 249Kč.

Do vyprodání zásob platí sleva 10% - 20% na označené zboží od značky Warrior.